SOLIDNE PAKIETY HOSTINGOWE BEZ LIMITÓW
W PROMOCJI -50%/PIERWSZY ROK

Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych oraz o swobodny rozwój Państwa firmy, oferujemy solidne pakiety hostingowe w atrakcyjnych cenach. Stabilny serwer gwarantuje dostępność Państwa strony na poziomie 99,95%. Plany hostingowe posiadają szereg funkcji ułatwiających zarządzanie powierzchnią serwera, pocztą, domenami, bezpieczeństwem czy plikami. W każdym pakiecie zarządzanie hostingiem ułatwi Państwu panel Direct Admin w języku polskim.

REGULAMIN USŁUGI HOSTINGU

Usługę hostingu świadczymy Państwu poprzez nasz serwis  
Regulamin usługi dostępny jest na stronach Unihosting.PL, w zakładce Regulamin. Pakiety hostingowe przedstawione powyżej mogą być modyfikowane przez Klienta w zależności od jego potrzeb związanych zwłaszcza z powierzchnią serwera. Koszt niestandardowych powierzchni dyskowych (powyżej 12 GB) ustalany jest indywidualnie poprzez nasze biuro obsługi: kontakt@netindex.pl.

Zamawianie planu hostingowego odbywa się poprzez kliknięcie przycisku ‚Zakładam konto’ przy wybranym pakiecie hostingowym oraz wypełnienie formularza, do którego nastąpi przekierowanie. Poprawne wypełnienie i wysłanie formularza spowoduje naliczenie płatności za wybrany pakiet hostingowy. Informacja o płatności zostanie przesłana drogą elektroniczną na podany przez Państwa adres e-mail. Po uruchomieniu pakietu będą mieli Państwo 7 dni na uregulowanie płatności (okres testowy).

Pozycjonowanie stron

Zaskoczymy Cię efektem i jakością!

Kalkulator SEO

Oblicz koszt pozycjonowania

Solidny hosting

Hosting bez limitu transferu

Biznesblog

Sprawdź, co słychać w e-biznesie