Prosimy wybrać odpowiedni dział naszego Sklepu SEO

W SEOsklep Netindex znajdą Państwo najwyższej jakości, skuteczne usługi pozycjonowania stron internetowych w przystępnych cenach. Tak! Teraz tanie pozycjonowanie jest możliwe. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24h/dobę. Już ponad 1000 Klientów skorzystało z naszych usług. Dołącz do nich już dziś! Oferta naszego sklepu została podzielona na 4 działy. Prosimy wybrać odpowiednią podstronę.

Linki profilowe

Linki profilowe tworzymy w serwisach o najwyższych parametrach TrustRank, Domain authority i Citation flow

Artykuły SEO PRO

Merytoryczne i wartościowe teksty publikujemy na portalach naszego zaplecza SEO – zaskoczy Cię ich wysoka jakość!

Zestawy linków SEO

Chcesz zróżnicować źródła i urozmaicić profil linków swojej strony? Wybierz ten dział i ciesz się doskonałymi pakietami!

Abonamenty SEO

Jeśli chcesz nam zaufać i powierzyć swoją stronę, wykup usługę na określony czas i ciesz się ze wzrostu pozycji!

Pozycjonowanie stron internetowych i sklepów

Pozycjonowaniem nazywamy ogół działań zmierzających do podniesienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania na żądane frazy. Istnieje wiele metod pozycjonerskich, jednak nie wszystkie są bezpieczne. Udostępniając Państwu ofertę pozycjonowania na stronach Netindex, kierowaliśmy się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem w zakresie SEO. Dzięki temu każde nasze działanie jest w pełni bezpieczne dla Państwa strony. Nie używamy zautomatyzowanych metod linkowania, nie ufamy programom do budowania SPAM-erskiego profilu linków. Stawiamy na naturalność linków i ich systematyczną indeksację przez Google. Jednym z najbardziej istotnych elementów, na które kładziemy nacisk jest zoptymalizowanie stron naszych Klientów. Kiedy witryna jest przyjazna dla odwiedzających i jednocześnie bogata w unikalne treści, wszelkie działania pozycjonerskie stają się bardziej efektywne.

Pozycjonowanie stron seo
pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron – przygotuj grunt

SEO: Pozyskiwanie ruchu do witryny dzięki skutecznemu wykorzystaniu słów kluczowych w treści witryny
SEM: Kupowanie ruchu za pośrednictwem płatnych list wyszukiwania przy użyciu odpowiednich słów kluczowych do konwersji

Aby poprawić pozycję swojej witryny w wyszukiwarce, takiej jak Google, możesz ulepszyć SEO na różne sposoby. Punktem wyjścia powinna być zawsze treść witryny. Upewnienie się, że Twoja witryna może być indeksowana w wyszukiwarkach, oznacza przeprowadzenie badań w celu wskazania najbardziej odpowiednich i popularnych słów kluczowych dla Twojej witryny i jej produktów lub usług. Należy użyć tych słów kluczowych w witrynie w sposób, który generuje i konwertuje ruch. Jeśli prawidłowo używasz docelowych słów kluczowych, dopasowując to, czego szukają użytkownicy, a jednocześnie zapewniasz solidne i interesujące treści, dobrze przygotujesz grunt. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji – bezpłatnie ocenią Twoją witrynę pod kątem SEO i doradzą szereg najlepszych rozwiązań.

 

Szybki efekt? Spokojnie

SEO wymaga czasu, poświęcenia i cierpliwości. To nie jest jednorazowa akcja marketingowa, która zapewnia natychmiastowy efekt. Powinieneś oczekiwać, że upłynie co najmniej kilka tygodni, zanim zaczniesz widzieć bardziej satysfakcjonujące wyniki. Dzieje się tak, ponieważ tworzenie rankingu wymaga czasu. Aby temu zaradzić, regularne publikowanie unikatowej, odpowiedniej jakości treści, która w naturalny sposób wykorzystuje słowa kluczowe, pomoże wyszukiwarkom rozpoznać i zrozumieć, jak funkcjonuje Twoja witryna. SEO to ciągła działalność wymagająca regularnej uwagi. Wiele możesz zrobić samodzielnie, ale na dłuższą metę koniecznych jest wiele złożonych i zaplanowanych działań. Pozycjonowanie strony warto wtedy powierzyć profesjonalistom, czyli doświadczonemu zespołowi, który weźmie na siebie odpowiedzialność za pozycje Twojej witryny.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Czekamy na Twoje pytania – KLIKNIJ TUTAJ

pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych – zacznijmy od początku

Kiedy mówimy o pozycjonowaniu, naszym celem jest nie tylko pojawienie się w naturalnych wynikach wyszukiwarek – naszym celem jest, aby podstrony  Twojej witryny pojawiały się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google – w tzw. TOP 10. To z kolei zwiększy ruch kwalifikowany w witrynie i widoczność marki w Internecie.

Wyniki, które wyszukiwarka określa jako najlepiej pasujące do określonego zapytania, są nazywane ogólnie „organicznymi” – w przeciwieństwie do wyników „sponsorowanych” lub „pay-per-click” wyświetlanych na tej samej stronie (reklam). Z tego powodu używamy również terminu „ pozycjonowanie organiczne „, aby odnieść się konkretnie do wszystkich usług, które oferujemy w serwisie Netindex. Pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach jest wynikiem zastosowania naszego technicznego know-how na temat ich funkcjonowania w połączeniu z konkretną strategią marketingu internetowego. Przede wszystkim musimy zidentyfikować klucze, dla których chcemy pojawiać się na górze wyników wyszukiwania i wybrać odpowiednie techniki, aby wyszukiwarka „widziała” to tak, jak my. Musimy także skoncentrować się na celu ostatecznym – tzn. na użytkownikach, którzy będą docierać do Twojej witryny. Są to przecież potencjalni Klienci, którzy szukają bardzo konkretnych produktów, usług czy rozwiązań.

Strategia pozycjonowania to niezwykle istotny element

Jeśli Twoja witryna jest ważna dla Twojej firmy i oczekujesz, że dostarczy zapytania biznesowe lub zwiększy sprzedaż, potrzebujesz strategii pozycjonowania w Internecie. Pamiętaj jednak – pozycjonowanie w Internecie nie polega na oszukiwaniu wyszukiwarek – chodzi o zrozumienie rynku i upewnienie się, że wyszukiwarki mogą w odpowiedni sposób „odczytać” Twoją witrynę.

Jak postępować? Te proste kroki pomogą Ci pójść we właściwym kierunku

  • Zbadaj dokładnie rynek, na którym działasz, przyjrzyj się konkurencji i wyciągnij odpowiednie wnioski dla własnych działań
  • Dowiedz się, czego dokładnie poszukują Twoi potencjalni klienci (spróbuj zastanowić się, jakich fraz używają do odnajdowania interesujących produktów/usług)
  • Twórz treści, które spełniają te potrzeby – to najtrudniejszy element strategii, ponieważ wymaga czasu i specjalistycznej wiedzy
  • Opracuj strategię budowania linków – zastanów się, czy próbować samodzielnie budować linki, czy powierzyć to specjalistom
  • Spraw, by Twoja strona była przejrzysta, responsywna, przyjazna użytkownikom i wyszukiwarce Google

 

Wiele czasu zajęło mi znalezienie agencji, która słucha swojego klienta. To w dzisiejszych czasach rzadkość. W Netindex podoba mi się to, że nie istnieją żadne sztywne ramy, w których trzeba się poruszać, a każdy krok może być szeroko konsultowany. Dzięki ścisłej współpracy moje strony internetowe wyparły konkurencję z pierwszej strony wyników wyszukiwania Google. To imponujące!

Rafał Olszewski

v-ce prezes firmy transportowo-budowlanej

Niezobowiązujący kontakt

Masz wątpliwości, w jaki sposób powinna być pozycjonowana Twoja strona? Chciałbyś upewnić się, jaka strategia SEO będzie dla Ciebie najlepsza? A może chcesz po prostu dowiedzieć się o nas więcej? Nic prostszego. Zadzwoń lub napisz. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci wszystko zrozumiałym językiem. Za konsultacje nie pobieramy żadnych opłat – w każdej chwili możesz zrezygnować.

sklep SEO pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Zaskoczymy Cię efektem i jakością!

Kalkulator SEO

Oblicz koszt pozycjonowania

Solidny hosting

Hosting bez limitu transferu

Biznesblog

Sprawdź, co słychać w e-biznesie