seo-pozycjonowanie

ZACZNIJ PUBLIKOWAĆ JUŻ TERAZ!

Wybierz jedną z poniższych opcji, w zależności od tego, czy planujesz samodzielnie publikować w serwisach (WordPress), czy może chcesz zlecać publikowanie nam i ograniczyć się wyłącznie do przesyłania tekstów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Netindex.PL (netindex.pl/polityka-prywatnosci) w celu nawiązania współpracy w zakresie publikacji tekstów na udostępnionym zapleczu SEO.

12 + 13 =

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Jaki jest koszt publikacji jednego artykułu?

Koszt publikacji jednego artykułu wynosi 35,00 PLN. Jeśli przewidują Państwo długą współprace, możliwe jest uzyskanie loginu i hasła do serwisów oraz samodzielne publikowanie. Przy większej liczbie publikacji 50+/miesiąc – możliwe są rabaty.

Jakie warunki muszę spełnić, aby publikować?

Wstępnie nie nakładamy na naszych Klientów żadnych warunków. Rekomendujemy jednak, aby zgłoszeń dokonywać w przypadku, jeśli miesięczna liczba publikacji wyniesie minimum 10.  W związku z samymi publikacjami wymagamy natomiast, aby umieszczać w serwisach wyłącznie unikalne treści (1 artykuł min. 1500 znaków ze spacjami oraz max 1 link w treści).

Jaka jest jakość portali zapleczowych?

Nie oferujemy kota w worku. W panelu bocznym umieszczone są adresy naszych serwisów. Polecamy przyjrzeć się stronom przed zgłoszeniem. Portale są zadbane i pozbawione SPAM-u, wszystkie posiadają certyfikat SSL, są obecne w sieci od około 5 lat. Publikowane są w nich wyłącznie unikalne, autorskie teksty. Każda strona znajduje się na serwerze z innym numerem IP, dzięki czemu Google nie łączy ze sobą źródeł linków, a skuteczność pozycjonowania strony docelowej jest wysoka.

W jaki sposób następuje rozliczenie?

Raz w miesiącu wystawiamy fakturę za opublikowane materiały i przesyłamy ją Państwu drogą mailową. Faktura może być wystawiona zarówno na firmę, jak i osobę fizyczną. Jeśli preferują Państwo inny model rozliczeń, jesteśmy otwarci na rozmowę.

Jak długą żywotność mają opublikowane artykuły?

Opublikowane artykuły z pewnością pozostaną w naszych serwisach na lata. Nie kasujemy dodanych i opłaconych publikacji. Portale, które są w sieci prawie od 6 lat zawierają równie stare treści, które dodane były np. w roku 2016. Długowieczność artykułów jest gwarancją trwałości wyników pozycjonowanej strony.

Chcę publikować samodzielnie. Czy jest to trudne?

Samodzielna publikacja w naszych serwisach nie jest trudna, jednak rekomendujemy ją osobom, które mają wiedzę na temat podstawowej obsługi CMS WordPress.

Ile w tej chwili jest opublikowanych tekstów na zapleczu?

W chwili obecnej całe zaplecze obejmuje prawie 10 tysięcy unikalnych artykułów wraz z grafikami i linkami dofollow.

Czy mogę zamówić napisanie artykułów wraz z ich publikacją?

Tak, oczywiście. W tym celu należy poinformować o tym, że konieczne jest stworzenie merytorycznych treści. Koszt napisania 1000 znaków ze spacjami przez naszego copywritera to 25 zł netto.

Czy muszę mieć firmę, aby publikować?

Nie, prowadzenie działalności gospodarczej nie jest konieczne do współpracy z nami. W przypadku publikowania przez osobę fizyczną, raz w miesiącu wystawimy fakturę na jej dane osobowe.

Dlaczego to się opłaca?

  • Oferta udostępnienia naszego zaplecza SEO skierowana jest zarówno do firm, jak i osób fizycznych. Skorzystać z niej mogą zarówno agencje reklamowe, marketingowe, jak i freelancerzy SEO/SEM, e-marketingowcy, pozycjonerzy. Nasi dotychczasowi partnerzy mogą swobodnie kształtować marżę za usługę publikacji. Z wieloletniej obserwacji wynika, że marża ta przekracza niekiedy 300-400%. To się opłaca!
  • Udostępniane serwisy są na bieżąco monitorowane i pozycjonowane. Wszystkie witryny działają w oparciu o aktualny CMS WordPress, na najnowszej wersji PHP z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Każdy portal ma inne IP, dzięki czemu efekty publikacji są niezwykle satysfakcjonujące.
  • Portale mają urozmaiconą szatę graficzną i są niezwykle funkcjonalne. Są ponadto żywymi stronami, które odwiedzają internauci. Mają dzięki temu Państwo pewność, że opublikowane teksty nie tylko pozytywnie wpłyną na pozycję, ale będą pełniły także funkcję czysto reklamową.
  • Monitorowanie serwisów przyczynia się do wysokiej jakości publikowanych tam tekstów. Światło dzienne widzą wyłącznie artykuły unikalne, pisane od podstaw. Mamy także zasadę, w związku z którą w jednym artykule występuje jeden link.